Özkoyuncu Madencilik
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Burs başvuruları ile ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz
Burs başvuruları hangi tarihler arasında yapılabilir?
Burs başvuruları 19 Eylül - 28 Ekim tarihleri arasında yapılabilecektir. 28 Ekim tarihinden sonra burs başvuruları kapatılacaktır. Burs başvurularının mümkün olduğunca son tarihe bırakılmadan yapılması olası başvuru hatalarının düzeltilmesi açısından önem arz etmektedir.
Daha önceki yıllarda burs aldım ve burs ile ilgili başvuru kayıtlarım var. Tekrar başvuru yapmam gerekir mi?
Evet, burs sitemiz yenilendiğinden tüm bursiyer bilgilerini de güncelliyoruz. Bu sebeple geçmiş yıllarda burs başvurusu yapmış, bilgi ve belgelerinizi bize göndermiş olsanız bile 2021 yılında yeni üye kaydı ve sonrasında burs başvurusu yapmanız gerekmektedir.
Burs başvurusu yapmak için üye kaydı olmaya çalışıyorum ancak sistem üye kaydına izin vermiyor.
Sistem üye kaydına izin vermiyorsa veritabanında üç yıl burs aldığınız bilgisi bulunuyor demektir. Şirketimizden üç yıl boyunca burs aldıysanız tekrar burs alma imkanınız bulunmamaktadır. Bunun aksine bir durum olduğunu düşünüyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
Burs başvurusuyla ilgili bilgileri nasıl alabilirim?
Burs başvurusuyla ilgili bilgilendirmeler gerek sms, gerekse e-posta yoluyla bursiyerlere ulaştırılacaktır. Benzer şekilde burs başvurusunda eksik bilgi ve belge bulunması halinde de e-posta yoluyla bursiyerler bilgilendirilecektir. Bu sebeple üye kaydı olurken ve burs başvurusu yaparken iletişim bilgilerini (cep telefonu, e-posta vb.) doğru şekilde girilmesi önem arz etmektedir.